foto mody

Głównym obszarem mojej pracy jest profesjonalna fotografia reklamowa odzieży lub bielizny. Zakres mojej działalności, w zależności od potrzeb klienta, obejmuje zarówno pełne edytoriale (fashion story), jak i kampanie modowe. Przedmiotem moich działań jest również wykonana z dbałością o szczegóły fotografia produktowa (np. look book), służąca do celów marketingowych oraz ukazująca zalety, właściwości i charakter produktu zgodnie z filozofią marki.

Moje wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej zaowocowało nawiązaniem trwałych kontaktów z osobami profesjonalnie zajmującymi się obsługą sesji zdjęciowych. Dzięki temu, na potrzeby sesji, istnieje możliwość angażu całej zespołu fotograficznego składającego się m.in z wizażystów, fryzjerów, stylistów oraz profesjonalnych modeli agencyjnych.

Zajmuję się także przygotowywaniem stylizacji do sesji, a do niektórych z nich stroje tworzę własnoręcznie. Potrafię skompletować je w taki sposób, by tworzyły i wpasowywały się w całość konceptu sesji zdjęciowej.

Realizowane przeze mnie fotografie wykonuję w studio bądź też w lokalizacji, która została wcześniej uzgodniona z klientem.

 

  

PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE


Fotografia mody dla klientów indywidualnych

Fotografia mody dla klientów indywidualnych

Dla wszystkich, którzy chcieliby zaznać smaku życia prawdziwej modelki/modela, oferuję odpowiednią sesję fotograficzną skierowaną dla indywidualnych klientów. Jest to sesja dla osób, które choć raz chciałyby na własnej skórze doświadczyć modelingu i uzyskać piękne, profesjonalne zdjęcia oraz możliwość pochwalenia się fotografiami jak z okładek magazynów.

Zdjęcia wykonuję zawsze w profesjonalnym studiu zdjęciowym – jednak istnieje również możliwość wykonania sesji w specjalnie wynajętej do tego celu lokalizacji lub plenerze. Przygotowana przez mnie sesja może niewątpliwie stanowić niezapomnianą pamiątkę na całe życie.  


 

SESJE ZDJĘCIOWE W BIELIŹNIE AKT ARTYSTYCZNY

Sesje zdjęciowe w bieliźnie | Akt Artystyczny

Zajmuję się przygotowywaniem sesji zdjęciowych glamour w bieliźnie oraz – dla bardziej odważnych – aktów kobiecych / aktów męskich. Stawiam na zmysłowość, subtelność, ale również i zdjęcia nasycone erotyzmem. Sesje realizuję w studiu fotograficznym, lecz istnieje również możliwość wykonania sesji zdjęciowej w ekskluzywnym wnętrzu. Zdjęcia tego typu mogą być niezapomnianą przygodą, piękną pamiątką lub super prezentem dla kogoś bliskiego.


ZDJĘCIA DO PORTFOLIO testy dla modelek modeli

Zdjęcia do portfolio | testy dla modeli i modelek

Wykonuję profesjonalne zdjęcia studyjne bądź plenerowe skierowane głównie dla modeli/modelek próbujących swych sił w modelingu. Oferuję proste testy studyjne stanowiące próbę możliwości dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tym świecie, ale też rozbudowane i bardziej złożone pod kątem stylizacyjnym sesje zdjęciowe.


METAMORFOZY

Metamorfozy

Ofertę kieruję do osób, które pragną zmienić swój wizerunek oraz poczuć się kobieco w swoim ciele. Przy tych sesjach zawsze mogę liczyć na wsparcie profesjonalnego zespołu stylistów, fryzjerów i wizażystki, którzy poprzez dobór odpowiedniego makijażu, fryzury, ubioru i dodatków, pomogą podkreślić Twoją urodę i osobowość.

 


 

Fotografia dla par

Fotografia dla par

Dla wszystkich zakochanych par oferuję wyjątkowe sesje dla dwojga. Niezależnie czy jesteście narzeczonymi, czy po prostu dwojgiem zakochanym w sobie ludzi, zmysłowa sesja fotograficzna, to idealny sposób na uchwycenie uczucia jakie jest między Wami. Może być także świetnym prezentem dla drugiej połówki – czy to z okazji urodzin, walentynek, czy rocznicy związku. Sesje przeprowadzam zawsze w luźnej i swobodnej atmosferze, zarówno w studiu jak i plenerze.  


 

Sesje brzuszkowe

Sesje brzuszkowe

Skierowane do przyszłych mam i realizowane w specyficznym stylu. Przy ich wykonywaniu skupiam się przede wszystkim na pokazaniu subtelności, zmysłowości i podkreśleniu pięknych uczuć matki do dziecka. Drugorzędną sprawą stają się gadżety – tutaj najważniejsza jest przyszła mama oraz wyjątkowy stan w jakim się znajduje.

Zanim zdecydujesz się na taką sesję, sprawdź w moim portfolio jakich efektów możesz się spodziewać. Tatusiowie i dzieci są mile widziani na takich sesjach. 


 

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne 

Wykonuję sesje fotograficzne (studyjne i plenerowe) z udziałem całych rodzin. Są to zarówno tradycyjne portrety rodzinne, jak i zwariowane dziecięce sesje aranżacyjne przy wykorzystaniu ulubionych zabawek lub z ukochanym pluszakiem. Przygotowuję również sesje noworodkowe i niemowlęce, a także reportaże rodzinne, sesje fotograficzne z uroczystości, sesje świąteczne itp.


 

Wieczory Panieńskie

Wieczory Panieńskie

Sesje fotograficzne podczas wieczorów panieńskich, to nie dość, że fantastyczna okazja do wspólnej zabawy, ale też oryginalna pamiątka oraz niezapomniana przygoda. Pomagam w uwiecznieniu tych wyjątkowych chwil poprzez profesjonalne sesje zdjęciowe wykonane w moim studio. Bez problemu przygotowuję także relacje z tego typu imprez w poza studyjnych ścianach.


 

Sesje ślubne

Sesje ślubne – do zapoznania się z ofertą ślubną zapraszam tutaj: wsstudio.pl