Profesjonalne sesje ciążowe – jak się przygotować?

Profesjonalne sesje ciążowe – jak się przygotować?

posted in: Uncategorized | 0

Pytacie mnie często jak się przygotować, co zabrać ze sobą na sesję ciążową.

Dlatego też postanowiłam w kilku słowach to opisać.

  • Najlepiej zaplanować taką sesję w ok.5, 6 miesiącu i udać się na zdjęcia pod koniec 7,8 miesiąca ale tak żeby brzuszek był dość widoczny. Niektóre Panie decydują się na to w 9 miesiącu co też jest OK ale niesie ze sobą ryzyko złego samopoczucia oraz po prosty sesja może się nie odbyć gdyż zacznie się przedwczesny poród.
  • Sesje ciążowe mogą odbywać w studiu jak i w plenerze, wnętrzu. Warto zastanowić się nad ciążową stylizacją. Ja uwielbiam ciążowe akty – wydaje mi się, że wtedy doskonale można oddać piękno tego stanu, bez zbędnych dodatków – po prostu skupiamy uwagę na naturze w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jednak bardzo dobrze sprawdzają się takie stylizacje jak: zwiewne suknie, zwykła bawełniana bielizna typu spodenkowe majtki i koszulka mogą być też bardziej koronkowe, zmysłowe halki, sukienki. Wszystko co podkreśla brzuszek i jest kobiece:)
  • Warto zastanowić się czy na sesję nie zabrać tatusia dziecka lub drugiego dziecka. Pięknie wyglądają uwiecznieni przyszli rodzice oraz cała rodzina w komplecie.
  • Nie jestem zwolenniczką gadżetów typu buciki, zdjęcia usg itp gdyż wolę skupić się na samym stanie błogosławionym i emocjach temu towarzyszących, a nie dodatkach. Można jednak zabrać ze sobą coś co ma dla nas szczególne znaczenie.
  • Na sesję należy przybyć bez mejkupu (jeśli korzystamy z opcji wizażystki, a moim zdaniem na prawdę warto) z umytymi włosami. Włosy na nogach i rękach usunąć (tak na rękach tez gdyż wielkość matrycy aparatu wydobywa takie szczegóły, których gołym okiem aż tak nie widać).
  • Na sesję obowiązkowo zabrać ze sobą uśmiech i dobry humor:) Jeśli dolegliwości ciążowe są zbyt silne i przyszła mama czuje się źle, sesję lepiej przełożyć na inny termin.

Zapraszam serdecznie na: sesje ciążowe, fotografię ciążową, sesje brzuszkowe, sesje w ciąży, fotografię rodzinną

Poniżej kilka zdjęć z sesji ciążowych mojego autorstwa:

fotografia ciążowa

sesje ciążowe, fotografia brzuszkowa, sesje z brzuszkiem, fotografia brzuszkowa, sesje brzuszkowe, sesja brzuszkowa, sesja ciążowa, ciąża Wrocław, sesja ciążowa Wrocław, fotografia brzuszkowa Kraków, sesje ciążowe Katowice, sesje brzuszkowe Opole, sesje zdjęciowe ciążowe

sesja brzuszkowa sesja ciązowa

5bwsm sesje brzuszkowe

sesje ciążowe, fotografia brzuszkowa, sesje z brzuszkiem, fotografia brzuszkowa, sesje brzuszkowe, sesja brzuszkowa, sesja ciążowa, ciąża Wrocław, sesja ciążowa Wrocław, fotografia brzuszkowa Kraków, sesje ciążowe Katowice, sesje brzuszkowe Opole, sesje zdjęciowe ciążowe

fotograf rodzinny Wrocław fotografia brzuszkowa sesja brzuszkowa Wrocław

sesje ciążowe Wrocław, profesjonalne sesje zdjęciowe, sesje zdjęciowe w ciąży, sesje zdjęciowe w błogosławionym stanie, sesja ciążowa, sesja z brzuszkiem, zdjęcia w ciąży,

sesja mama i dziecko, sesje rodzinne

1bwsm - Kopia 3bwsm 6bwsm12sm

1bw - Kopia 6 - Kopia

fotografia brzuszkowa_1 fotografia brzuszkowa_2

sesje ciążowe, sesje ciążowe Wrocław, fotografia brzuszkowa, fotografia w ciąży, zdjęcia w ciąży Wrocław, fotograf Wrocław, sesje rodzinne Wrocław