Werewolf – sesja zdjęciowa z Goodym

Werewolf – sesja zdjęciowa z Goodym

posted in: Uncategorized | 0
Z przyjemnością prezentuję efekty sesji zdjęciowej, którą wykonaliśmy w okolicach Rędzina.

Sesja zdjęciowa miała być mroczna, dzika i ponura. Zdecydowaliśmy się na focenie końcem Kwietnia i obawialiśmy się iż może być już zbyt wiosennie.  Mimo wszystko trafiliśmy idealnie z pogodą gdyż było szaro, buro i ponuro. Początkowo była zaplanowana sesja z modelem i modelką jednak zdecydowaliśmy się na rozbicie tej sesji na dwie osobne. Doszliśmy do wniosku iż mamy zbyt wiele elementów takich jak: jeep, pies i jeszcze modeli do opanowania więc było duże ryzyko iż sesja będzie „przegadana”. Kierunek, który obraliśmy był dobry gdyż wyszły nam dwie udane sesje w sumie w zupełnie innym klimacie.  Zdjęcia z modelką musimy na razie przytrzymać do przyszłej publikacji, nie zdradzę na razie gdzie się ukażą, mogę jedynie powiedzieć iż będą to klimaty typowo jesienne (płaszcze, duże swetry, coś dla miłośników stylu Boho tez się znajdzie…ale o tym kiedy indziej).

Tak więc Goody przysposobiony został w stroje jesienne, czapki, kurtki i płaszcze. Do kompletu dostał psa – pies był szczególny gdyż z założenia miał udawać wilka (dziękujemy właścicielce psa za udostępnienie swojego pięknego pupila!). Zapuściliśmy się w okolice mostu Rędzińskiego, a właściwie to zdjęcia robiliśmy pod mostem (ah te betony…:)Później wykonaliśmy kilka ujęć w polach z wykorzystaniem jeepa.

Pies zaprzyjaźnił się z naszym bohaterem co widać na zdjęciach iż tworzą zgrany team.

Fotki wykonane Aparatem NikonD800 z użyciem szkieł: 85mm 1:8, 180mm konstrukcji lat 80:) światło zastane plus blenda, w niektórych wypadkach wspomaganie osobnym speedlightem.

Foto, stylizacje: Sabina Dziadosz, www.s2artstudio.com

MUA: Patrycja Biernat

Model: Goody

Zapraszam do obejrzenia efektów z sesji:

fotografia mody
fotografia męska, sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa męska, testy dla modela, sesja męska, sezon jesień-zima, kolekcja jesienna, lookbook, zdjęcia do lookbooka, edytorial modowy, fotografia mody, fotograf mody Wrocław, fotograf mody Warszawa, fotografia reklamowa